Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 17.4.2024 22:03
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

17.4. 2024 22:03:50BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

ČESKÝ TELECOM:  Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567

Buy fake USD, Buy fake Canadian dollars (CAD) Buy fake Chinese yuan, buy fake euros online, Buy USA passport online, Buy Real Biometric Passport, Apply now for your passport, Buy Passport online from your home fast, Buy IETLS Certificate, Where to buy fake passport, WHATSAPP: +1(725) 867-9567 Buy Diplomatic Passport, Buy a USA passport in China, Buy United State Passport online, Buy Finland Passport online, Buy UK Passport online, Buy a German passport online, Buy the United States Driver's License Online, Buy UK driver's license online, Buy a German driver's license online, Buy German driver's license online | German driving license, Buy New Zealand passport online, Buy Latvia Passport online, Buy Ireland Passport online, Buy Denmark Passport online, Buy Portugal Passport online, Buy Portuguese Passport Online WHATSAPP: +1(725) 867-9567
, Buy Luxembourg Passport online, Buy Turkish passport online, Buy Dutch passport online, Buy Norwegian passport online, Buy Poland Passport online, Buy Singapore Passport online, Buy Greece Passport online, Buy Hungarian passport online, Buy Spanish passport online, Buy Thailand Passport online, Buy Chile Passport online, Buy Croatian passport online, Buy Canadian passport online, Buy Costa Rica Passport online, Buy Australia Passport online, Buy Denmark driving license online, Buy Portugal driving license online, Buy Luxembourg driver's license online, Buy Turkish driver's license online, Buy Dutch driver's license online.
)Buy 100% undetected counterfeit money WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Fake Dollar Bills for sale
Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, comprar licencia de conducir de estados unidos, Kaufen Sie gefälschte Euro

CONTACT US:
WHATSAPP: +1(725) 867-9567
WHATSAPP : +1(318) 406-1272
Signal : +1(725) 867-9567

BUY COUNTERFEIT MONEY Online
fake Banknotes available for sale, Buy Fake Canadian banknotes online, Buy Grade A Fake Canadian Dollars, Buy Fake CAD-Canadian Banknotes, Order Counterfeit US Dollars Online, Buy fake USA Dollar, Buy Undetectable Counterfeit Money Online, buy fake 100 dollar bills, buy prop money near me, HOW TO BUY COUNTERFEIT MONEY ONLINE, Counterfeit USD For Sale Online, Buy fake Euros online WHATSAPP : +1(725) 867-9567, Buy counterfeit yen online WHATSAPP : +1(725) 867-9567, Buy Fake Japanese yen, Buy fake money online, buy fake yen bills online
Buy Registered documents online, Buy passport online, Buy USA passport online, Where to buy passport online, Buy passport near me, Buy drivers license, Buy USA drivers license
Buy German drivers license
Buy IETLS Certificate, Buy IELTS & Diplomas online, buy IELTS certificate without exam, get IELTS certificate without test, Registered IELTS Certificate for Sale, Buy TOEFL certificate online, Buy Registered TOEFL certificate
Buy TOEFL Certificate without exam


CONTACT US:
WHATSAPP: +1(725) 867-9567
WHATSAPP : +1(318) 406-1272
Signal : +1(725) 867-9567

ČESKÝ TELECOM:  zaplevelení stránek

Taky mě už dlouho štvou příspěvky- spamy na těchto stránkách a je fakt,že to jejich provozovatel neřeší

ČESKÝ TELECOM:  zaplevelení stránek

opakovaně jsem FIO bombardoval o tomto ""plevelu"", nikdy neodpověděli, nakonec jsem podal opakovaně trestní oznámení na spolupodílení se na trestném činu. Zdá se, že se to konečně začalo dařit. Je to ale jejich velká ostuda, pro IT oddělení i pro pracovníky, kterým to všem bylo absolutně ukradené.
pěkný den všem, Cuervo

ČESKÝ TELECOM:  Klasika

Včera silný nákupní signál v podobě mého prodeje za 264 i najednou není problémem, aby šel kurz výrazně nad výkupní cenu.

ČESKÝ TELECOM:  Klasika

Že by se PPF na to vytěsnění vybodla??

ČESKÝ TELECOM:  Klasika

Nevím,jak to ověřit, ale tipnul bych si ,že zde zvolili taktiku skoupení na trhu, protože vědí,že se lidi umí dát dohromady a žádat u soudu dorovnání.
Jde někde najít,kolik toho drží jako u Monety?
Mám jen k 1.7., a to měli 90,47%, info asi neposkytují. Taky to můžou sbírat na trhu jinou institucí,nebo spřízněnými lidmi jako p.Tykač.
Zajímavé je slovo ,že získání 90% většiny ""umožňující"" tzv. vytěsnění .
Není to tedy o tom,že můžou vytěsnit,ale taky nemusí?
Každopádně čekám,že další divi nerozdají.

ČESKÝ TELECOM:  Klasika

Koukám,měl jsem nejdřív číst zprávy:

Skupina PPF dnes oznámila, že obdržela souhlas České národní banky se zahájením procesu výkupu minoritních akcionářů společnosti 02.

Skupina PPF oznámila, že obdržela souhlas od České národní banky k výkupu minoritních akcionářů. Výkupní cena za akcii byla stanovena na 270 Kč.

ČESKÝ TELECOM:  Klasika

No snad nemyslíš, že by vytěsňovali a na odchodnou ještě vyplatili divi? Těch 264 byla dobrá odrbávačka od PPF pro méně trpělivé. Teď je otázka,jestli žaloby na dorovnání budou ještě efektivní. Jsou nějaké představy o reálné tržní hodnotě? Již dlouho jsem nějaké analýzy nevyhledával, tak nemám představu.

ČESKÝ TELECOM:  Klasika

To právě nemyslím, mám za to, že to seberou právě v době,kdy by měli o divi rozhodovat,tedy vyplatit. Ale před tím to právě stáhnou. Tím nám znepříjemní život,protože vědí,že se žaloba na dorovnání chystá. Jako stáhli Cetin a následně si vyplatili divi.
Jako původně zakázali vyplatit divi Monetě a odevzdat ji vlastně PPF i s hotovostí.(teď pustí max. 3+7 Kaček,ale kolik tam na divi je?)
Pro nepamětníky :Jako ti borci z Mostecké uhelné si zadrženou hotovost na dividendy jako půjčili a z toho vyplatili menšinové vlastníky.
Všichni jsou jak loupežníci, ovládnout a vybrat kasičku.

ČESKÝ TELECOM:  Další možnost

Vyvstává zde Šance pro ostatní operátory, nyní nabídnout daleko lepší podmínky než stejně blbé u O2(ale pozor: nenarušit přitom tajné cenové monopolní dohody s O2). A pro lidi - největší účinek by mělo Bojkotovat O2, stejně je to nejhorší, nějzavrženíhodnější, a nejvýčů..nější operátor.Kdyby od O2 uteklo i alespoň 20% zakázek (lidí a hlavně korporátů), tak by se PPF i s Rematkou K. asi nejvíce chytila za nos..a kdyby se pokračovalo, kde má PPF šmejdské praktiky, tak seůže celá PPF klouzat

ČESKÝ TELECOM:  Další možnost

No,skupujou to jako diví,ono kdo prodá ten nemůže chtít dorovnání.
Když se prováděl zpětný odkup,tak jsem vznesl otázku,co s těmi akciemi bude,prý na ně nebude vyplacena divi.
Ale už tehdy bylo jasné,že snížením počtu akcií se zvýší podíl na celku§
Takže si PPF za zisky akciovky zvýšilo podíl a tudíž si za peníze firmy koupilo firmu pro sebe,vlastně jako ti z MUS. Kdyby nebyl zpětný odkup, a navýšili divi,museli by teď dát víc peněz svých.
Ale to by nebylo to kouzlo,koupit majetek za peníze těch druhých.
joesnok- netankuju u Benziny-ukradli ji Poláci, nechodím do Dr-max,-patří p.Dospivovi,co nás vyprovodil z Fortuny. Pošlu do pr.... navolávače z BOH.energy,protože mám Čez-protože beru divi Čez.
Mmochodem-kde vzali moje číslo tel.které mám jen pro instituce a vědí ,že beru od Čezu? Kdopak k nim utekl-nebo prodal databázi klientů?

ČESKÝ TELECOM:  Další možnost

Na diskuzi Patrie zajímavý námět, jak čelit výkupce za 264

ČESKÝ TELECOM:  Další možnost

Neviem to tam najst. Poprosim o link.

ČESKÝ TELECOM:  Jak koukám dolů tak to že se titul stáhne z burzy

Teď se to jmenuje takhle: Akcie CPI FIM - BAAORCO (LU0122624777) Z 5kč jsme se dostali na 15Kč Tak mám na převod dost času-kupoval jsem to za 40.
Nevím co to je za firmu teď,asi nedává fin. reporty.Až bude mít p.Koblic burzu na mrtvole,tak to třeba do obchodu vezme.

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

17.04.2024
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz