Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 30.6.2022 6:11
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

30.6. 2022 6:11:07BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
638,20

-12,80 (-1,97%)

16:59 29.6. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 2 1926

ERSTE BANK:  Sell signál

Es ťukla 624, ale slabý, slabý...

ERSTE BANK:  Sell signál

Dokup za 630 i vida, jak to najednou pod 630 jde :-). Mlýnek smrti, nákup za 4x objem vůči 630 posouvám na 620. Pokud zlomím hranici 25e, což by při tom objemu zafungovat mohlo, tak těch 20e se snad stane reálnějších.

ERSTE BANK:  :-(

joesnok: Všiml jsem si,že jsi taky vlastnil akcie -SPOLEK CH.HUT.VÝR.- čekal jsi s nimi až do dnešních dnů,nebo je už tehdy prodal?
Jestlipak se dovíme ,kdo s námi vyběhl,když to jde zase přes Kypr.Člověk by řekl,že další Mostecká se tu konat nebude,ale ono to jde.

ERSTE BANK:  :-(

""Teda CEZ tedy prodej a jdi jinam .""
Hezky mi radíš,nebo snad poroučíš? Mám portfolio 22 firem, volnou hotovost,tak co bych prodával? A Šnobr s J+T není můj rádce, nejsou to oni,co nás podrazili v Unipetrolu? Už nevím,kdo to přesně byl.Ale byli jako Tykač,co přihodil O2 přes noc ppf Kellnerovi.
A J+T s Tykačem a Kellnerovou se teď vecpali do Monety,takže těžký život drobného investora jest.
Jentak na okraj,Tykač položil Kreditní banku Plzeň,kde jsem přišel o peníze a tentýž pán vytuneloval Agrobanku -předchůdce Monety-teď tam jsou peníze,tak se sršni slétaj.
A kdopak bonzoval na Čez a pak pohltil Chvaletice? A kdo mu pomohl v Čezu uzavřít smlouvu,dle které je odrbal o další elektrárnu?
Takže malí investoři určitě čezu neškoděj.A třeba budu ""spolustavebníkem"" jádra dřív v Polsku .

ERSTE BANK:  :-(

TL555:Víš například,že vyšší divi % výnosnost má třeba E.ON,nebo taky PKN Orlen? Nemám totiž rád,když mi někdo něco bere.Takže když nám vzali Unipetrol,tak jsem začal brát PKN,
v r.20 byl za 260 Kaček. Teď se spojují s Lotosem,divi maj stejnou a chystaj se na stavbu malé jaderky,jejíž projekt převzali a to tam stát PL má 28%. Takže já se jádra nebojím.
Takže tady v tom 100% vlastictví čezu je nějaká faleš a odnesou to daňoví poplatníci.
Vidím,že by si někteří chtěli žít komunisticky ale v kapitalismu.

ERSTE BANK:  :-(

Kocan, máš pravdu, myslím, že akcie čezu při dobrém řízení by dnes mohla být někde kolem 2000Kč možná i daleko více. Divi stát blokuje, ač potřebuje peníze(kosmetický navýšení návrhu státu 48 je k smíchu). A to nikdo neví, kolik se na VH schválí div. To ví jen Staňura, jelikož si to tam prohlasuje. Je dobré že je tam ten Šnobr a halvně že je vidět v médiích. Jinak management čezu jsou banda diletantů(nebo mafiánů??), takže drobase vždy ojjjebou pamatujete na vyvlastnění distribuček dle jejjich posudků, kdy je odrbali až 4x? a pak se tajně dohodli s pár žalujicími akcionáři, kdy jim zaplatili za všechny akcie minoritních, kteří se nesoudili a určitě to nedělali pro dobro ČEZu tzn. státu, ale kolik za to měli, nikdo se nedozvěděl, i ta policie asi hrála pro ně. To hrozi i u Čezu, že se všema vydrbou, proto je dobré, že je tam ten Šnobr, jen aby se také nedal uplatit, podmazávky nade vše

ERSTE BANK:  :-(

TL555: Tak pokud jde o divi-při dnešní ceně a divi netto je výnos cca 3,5%. Myslíš,že nejde vybrat jinou akcii s vyšším výnosem? Jseš vůbec investor? Takže zuřit můžu leda z diskuzí těch ,co by to znárodnili nebo max .vyplatili nominál. Taky by se ti líbilo,kdyby ti to někdo udělal s tvými akciemi.? Holt nejsem z těch ,co se jezděj válet k moři a pak hlásej nemám,státe seber jim a dej mi levně. Jak říkal kolega v práci: komouši tu jsou ,ti se nevypařili.
Co se týká výstavby,vždy jsem byl pro,i dyž by se zmenšila dost divi,tak moc toho nemám.
Dokonce kdyby to dnes vláda vykoupila na trhu,tak na tom za rok asi 30-50% na divi vydělám.
Byl jsem energetik ,umím spustit kotel,turbínu aj vše opravovat. Ale tento měsíc mám již nárok na starobní důchod.
Výstavba: Proč každý blok jinde,když stavět 2vedle sebe by bylo levnější?.To už i komanči věděli,že stavět další bloky je rizikové a to ještě nebyl takový nedostatek vody jako teď!! Říká ti něco,projekt JE Tetov? Tam už jsou vrty s přesným umístěním bloků léta.
Takže budoucí výstavba může být kus za kus a p.Drábová nedávno řekla,ze když se hned nezačne stavět,tak se nic nestane- ve světě se životnost neustále prodlužuje. (asi se čeká na jinou technologii).
Takže tak a teĎ argumentuj!!

ERSTE BANK:  stríbro a zlato

tam po tech cenách nekdo hezky vystartoval

ERSTE BANK:  :-(

Pozoruju to dění na Čezu,jak všichni politici populisticky chtějí vyjebat s minoritami.
A jak potom bude levný proud.Pamatuju,jek za zneužití dominance byl čez potrestán nuceným odprodejem 1 elektrárny.Dále vykřikují ,aby se odešlo z trhu v Lipsku.Před tím varuje jen neoblíbený Benda. Asi cítí,že jako proti opatření můžeme být vyloučeni z burzy plynu a tak sem nepůjde ani kubík, páč nemáme separátní smlouvy asi s nikým a s námi se bude bavit leda Ukrajina,ale jen pokud ji budeme sloužit jak skladníci. Jak u něčeho cukneme,tak je se vším utrum.( Už lezou i do st.hm.rezerv.)
Tahle vláda mi připadá jak neokomunosté, a pravicovou to nemá nic společného. co taky čekat,když je to tam samý učitel a ti demokracii nesnesou.
Mimochodem: kdo umí-ten umí,kdo neumí -ten učí(anebo je politik)

ERSTE BANK:  :-(

No bezlegrace, nakoupit lihové vařiče, vskutku nevíme co nás v říjnu potká. Od němců můžem čekat to co doteď - koupěj za 7 korun, Čechům solidárně prodaj za 30 a to je plynu dostatek, jen se Češi nemaj jak jinak dostat k plynu. A až bude plynu nedostatek? To pro Čechy nebude ani za 60. Závyslost na Německu je očividně ještě horší než na Rusku. To je realita před kterou nesmíme zavírat oči.

ERSTE BANK:  Říz

DAX už zase nad 13 000. Pokud dneska uzavře nad, tak máme na nějakou dobu po levných nákupech. Podpora udrží a pojede se nahoru.

ERSTE BANK:  Říz

Lavrov je na krátkém vodítku Putlera,horší jsou siloviky.

ERSTE BANK:  Říz

Potrebujeme, aby DAX sel vic do minusu. Aspon 0,2 procenta. Kde jsou dalsi linie podpory Estery? 25e a pak uz 20?

ERSTE BANK:  Říz

To by u nas pri kurzu 24,75 musela tuknout 620.

ERSTE BANK:  Říz

.....jako liskla sebou střelhbitě po ránu na hranici cca 25 euro, nyní se ukáže.

ERSTE BANK:  Říz

Akcie zatím nekupovat, varuje investor Bass
24.06.2022 6:11

https://www.patria.cz/zpravodajstvi/5043512/akcie-zatim-nekupovat-varuje-investor-bass.html

ERSTE BANK:  Text z roku 2014

To by klidně mohl.,. čím vyšší bude, tím větší hloubku nabere...mám rysku pod 6000... To by bylo dost šílený...taky se mi jeví, že by mohli vejš...ale zralej už by byl. Asi příkaz cestou dolů... pořád mi to přijde,jako by tam nahoře měl někdo černýho Petra.

ERSTE BANK:  Text z roku 2014

Tak co, neuzrál nazdaq?

ERSTE BANK:  Říz

.... to jsou nákupy pro jistotu:-). Nakonec budou ziskové také. Klidně může začít zítra slušná korekce nahoru, když ne, tak výhodný nákup níž:-)

ERSTE BANK:  Říz

To nejsou nakupy, co maji byt ziskove. Long nakupy budou zacinat cislici 4.

1 2 1926

Graf ERSTE GROUP BANK AG

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ?T24.cz