Navíc vložte kód i těsně za úvodní značku :
Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 3.6.2020 15:57
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse KOMERČNÍ BANKA

Poslední příspěvky

3.6. 2020 15:57:50BCPPRMS
Aktuální kurz
556,00

+25,00 (+4,71%)

15:42 3.6. 2020

 
555,00

+28,00 (+5,31%)

15:49 3.6. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 2 295

KOMERČNÍ BANKA:  KB vs. Moneta vs. Erste

https://www.investicniweb.cz/video-hadrousek-fio-banka-ceske-banky-maji-vetsi-kapitalovy-polstar-nez-ty-evropske-jejich-akcie-mohou-vice-tezit-z-oziveni-ekonomiky/

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Tak jest, dnes PM koupit do cca 15000Kč je ok, jeliož do 10 let to je zpátky na diví - a do kolika let je doma takový ČEZ?(pokud tam ve vedení budou stejní trafikanti (vyžírkoví dinosauři jmenovaní státu).

KOMERČNÍ BANKA:  Sportovní kurzové sázky - Fotbal- Stolní tenis - 100% Spolehlivé info

Sportovní kurzové sázky - Fotbal- Stolní tenis - 100% Spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

KOMERČNÍ BANKA:  Říz do telete

U 02 jsem se možná unáhlil. Měl jsem si uvařit Earl Grey, zakousnout máslovou sušenku a meditovat. Půlku jsem jí prodal kvůli Monetě (nákup 208 - prodej 217).
O2 bude mít slušné výsledky i v dalších Q. Určitě si spousta lidí v období COVID navýšilo tarify, sporty budou s omezeným počtem diváků a většina těch, co si tyto služby upgradují/zavádí nové nezruší. Nechají to plavat. Nemám k tomu žádné důkazy, ale myslím si, že si to Péťa ošéfuje a dostane pásma na 5G. 5G bude obrovský biz - 5G nám vleze hluboko do ternek: Industry 4.0, IoT, SmartGrids atd atd atd. Ani bych se nedivil, kdyby byla za pár let na 300.
O2 bude sakra držák a bude lepší než termíňák/ korp. dluhopis. Na panenky a koníčky pro dcerušku Petr mít bude. Na rychlý buy now to není, ale O2 je dobrá defenska s narůžovělým výhledem. Jediný mínus může být možné vytěsnění minorů.
Teď vyprší rozhodná doba uhledně Ažia a dle tradiční logiky trhu kvůli 4 Kč slevní o bůra :D. Tak si asi něco vezmu. Vlastně prodělám jen poplatky. Si na mně můžou dát Fiáci dvě kafe.


Ta tajemná tech firma, kde jsem pořídil není nic jného než Nokia (nákup 76,8/ks). Do vedení se vrátila stará garda z dob dominance NOK na mobilním trhu (telefony). Imho s masivním nasazováním 5G (a protláčením Trumpem) se na 120 můžeme podívat.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz a double dividenda příští rok??

Tomu bych už vůbec nevěřil,ze bude double dividenda,pokud ji neobdrzime aspoň do 3měsíců od standardního vyplacení,každý akcionář zaplaace nad hodnotou vyplaty at uz opozdene nebo za rok zvysene,rozhodne nebude double dividenda.. hodnota dividendy pak bude okrajena-okradena o nárůst cen v CR+inflace za 2roky, poté může dojít i ke krizovému znehodnocení u emisí ze zahraničí..

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Tabák jsembral v roce 14 za 9.800 a už se řádně na divi okotil.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Banky mají své jisté a ceny u všech jsou u minim, Tabáček za 15tis asi také (platí přece stále..žena je jen žena, ale dobrý tabáček, to je pokouřeníčko...)

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

U těch bank je asi jedno koho člověk drží ... jestli Monetu, KB, nebo Erste ... když si dám grafy přes sebe, jsou skoro totožné ... osobně držím z bank jen Monetu a je to moje letošní největší mínus. Příští rok s double dividendou se tomu všichni jen zasmějeme :)

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Eso, nezoufej! Ceny akcií bank (Kb,Erste,Moneta zde v CR) hovoří za vše - zde jediná hodně výnosná (ale za své a asi dlouhodobě rentabilní) investice, jelikož stát to jistí(proto mu banky vyšly vstříc)..ještě je cenově zajímavý Tabáček, jelikož má (dle svého směrování,působení a řízení společnosti) vynikající management (na rozdíl od ČEZu - viz dlouhodobé působení a výsledky návratnost investice - srovnej PE, při koupi za 1500 do 11 let je to doma), což asi nikdo nemá...ostatní akcie jsou při nynějších cenách dost předražené...

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Banky jsou zaseklý proto, že maj zastavený divi. Pujdou nahoru,až budou sypat. Moneta později,páč dala napřed. To je jako koník, co blokli divi,se k litru dopracujem těžko. A ti noví,až bodou chtít dávat,tak nás dřív vylejou, jak Poláci nebo Dospiva. Víme svý.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Já věřím v ceny nad 850 u obou :-) a Moneta aspoň těch 80. Jenže vírou člověk nezbohatne, uvidíme. Jo, zadlužovat se budou jenže pak to musejí taky splácet. V dnešní době, kdy dosáhne na osobní bankrot kdekdo a kdy se rozvolňují pravidla pro ten bankrot...Úroky je jedna věc a splátky jistiny druhá...

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Es, tak to musíš prodat, proto je zaseknutá.

KB i Erste těch 750 zase můžou lehce dát i když to vypadá, že to bude se zpožděním, i přes opatření jim zisk neuniká. Lidi potřebují prachy, budou se zadlužovat.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Jediné znepokojivé je, že jsou banky pořád blízko minim a zbytek na maximech. Co se bude dít, jak se nálada zhorší...To pak banky poletí ještě víc dolů. Nákup bank za současné ceny má tak smysl, pokud se nálada razantně neotočí - holt půjdou nahoru později. Pokud se ale otočí, tyhlety současné ceny se přehodí z minim na maxima na delší dobu. Proto do toho doplna stále nejdu a na současných cenách ani nepůjdu, protože to riziko tam pořád je. Takže si radši nechám případně částečně ujet ten vlak.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Tele je mrtvá akcie. Mám tam něco málo ale na trading ji neberu. Dyť při výplachu klesla jen na cca 200, to je o ničem...

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Esteru a KB pod 500, Monetu za cca 50 beru na min. tříletou držbu. Divi + kap. zhodnocení cíl dvojnásobek. Snad se někdy dočkám.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Podle mě dobrý nákup. Lidi jsou s cenama rozežraní a neproděláš na tom. Furt lepší než šířit doom & groom a nechat si komplet ujet vlak. Beztak tu hromada lidí sedí na akciích komby nakoupených za 750+ a skřípou zubama.
Máme jeden z nejlépe zajištěných bank. sektorů široko daleko a 40pct vejvar je z KB je v příštích 2 letech reálný. Hlavně nespěchat a nebýt unáhlený na spoušti.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Es a neprodal jsi O2?, vypadalo to ještě na dost dobrý nákup před rozhodným dnem a zase už se tele probralo.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Ale byl jsem moc měkký a nenabral toho moc...

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Tak před tímhle nákupem za klobouk dolu.

KOMERČNÍ BANKA:  Říz

Tak občas se taky nečekaně podaří...Zrovna teď čekám na prodej CETV za 105, nákup 55, tak nevím, zda se dočkám.

1 2 295

Graf KOMERČNÍ BANKA

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz