Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 22.9.2021 16:14
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

akcius 3
1 2

Fórum USA:  AMD

strnisko: Vždycky, když vidím pohyby na AMD, vzpomenu si na strnisko a jeho nářky na fóru. To už budu mít propojené napořád :-)
Ale nic si z toho nedělej, když vidím NVAX, vzpomenu si na tu radost, když jsem prodával s 150% ziskem na 5 USD. Dnešní optikou to vypadá jako ztracený milion :-(

KOMERČNÍ BANKA:  ťukáme rezistenci

Hvjer: Můžeš zkusit YINN.

KOMERČNÍ BANKA:  ťukáme rezistenci

Dnes konečně vyplněna ta rok a půl díra, prodám třetinu pozice, srpen bude dlouhý a 900 je daleko...........

Fórum USA:  Párty začíná dnes(nebo jindy)

My nevíme, KDO vyprodává ty čínské akcie, každý obchod má 2 strany, tudíž někdo to musí nakupovat za tyto nízké ceny(které můžou být ještě nižší). Ve skutečnosti to můžou řídit US firmy. Je to nejspíš součástí obchodní války a zavírání US pozic v Hongkongu. V každém případě je to velmi zajímavé, pozorovat, kdo bude mít větší sílu. Velcí hráči tyto informace mají, a až nám je milostivě pustí, už bude pozdě na to je obchodně využít. Já stojím mimo, pokud vás baví střílet naslepo, tak proč ne........... Kolem 100,- si koupím BÁBU.

Koronavirus straší:  Situace

wizard: Já jsem probraný ažaž, resp. probraný ráno, ne v hodinu, co píšeš a myšlenky ti v hlavě šrotují, místo , aby se zklidnily. Tvoje realita není totožná s tou mojí :-)
Na svobodném vysílači posluchám Janu Radovou, ale je toho na hodiny a není to pro každého.
A víš, co jsme si psali před rokem nebo dvěma? V noci se spí!!! Když si rozhodíš biorytmy, tak stroj (Tvé tělo) nemůže fungovat tak dokonale, jak by mohl. GL

Koronavirus straší:  Masaryk reloaded - Volný zboural sněmovnu - Aneb když promluví Vyvolený

Navazuji na (po dlouhé době) rozumný příspěvek nicku zásada. Derick bez komentáře, k wizardovi, jehož příspěvky a vývoj virtuálně sleduji 13 let s překvapením pozoruji tu proměnu, odklon od povznášejících přírodních aktivit k politice? To mi přijde jako nečekané snížení vibrací, ale každý má svoji cestu. Možná to lze vnímat jako projevy smutku a nostalgie při delším pobytu daleko od domoviny? GL

MONETA MONEY BANK:  Chudák Peťka

JenTak-proč Boží mlýny? To určitě ne, to by musely spadnout vrtulníky se všemi finančníky i poliky.
Je to opravdu velké překvapení, škoda každého lidského života, ať to je miliardář nebo řadový poplatník.
Zajímavým na této diskuzi je to v kontextu názvu tohoto vlákna, které zvolil Joesnok před 2 dny, 2 hodiny po nehodě....... byl na něj napojený? ""ó"".

MONETA MONEY BANK:  Joe

Hlavně klid Joe, klid :-)
Jasně, že jsem kamarád PK, jsem i tvůj kamarád, dokonce i Bakalův, který mě připravil o balík na tunelu NWR, ale neberu to osobně. Musíme to holt vydělat jinde.
A pamatuj, když se tě něco dotkne nebo tě vytočí, tak to není problém toho, co to inicioval (třeba poznámkou, že ses nikam neposunul, která samozřejmě nemusí být pravdivá - neznám Tě a posuzuji jen podle pár anonymních příspěvků na zdejším fóru), ale je to Tvůj nesoulad. Hledej ten nesoulad v sobě, co tě rozhodilo, co nesedí nebo na sebe naráží..........
Za toto moudro, které jsi ode mě dostal jako dar, se na seberozvojových workshopech platí velké peníze, tak s ním nalož uvážlivě. Rádo se stalo a přeji hezký Slunečný den.

MONETA MONEY BANK:  Chudák Peťka

joesnok-za ty roky, co tě čtu(už od breku okolo Arcellomittal) nevidím moc posun, pořád se díváš a posuzuješ svojí omezenou optikou a nechápeš, že je mnoho jiných náhledů a to nejen na přístup k investici, ale i vnímání reklamy, kdy tebe vytočí 2 ocasy (mimochodem reklama, co nasere je podle statistiky účinnější a zapamatovatelnější než ta co potěší), ale jiní to tak nemají a třeba ti jiní jsou ve většině. Ale jinak v pohodě, nic osobního proto tobě ani PK, jen takový komentář. PK nebude chudák, i kdyby mu Air a HC znárodnili :-), ale o něj se neboj, nevěřím, že prodělá ani při nepříznivých podmínkách. On ne.

MONETA MONEY BANK:  moneta VH

Je to v příloze.

MONETA MONEY BANK:  moneta VH

Je to tam, jen musíš hledat, po schválení se počítá s vyplacením v 3Q2021.

Fórum USA:  pln/czk

Díky, Saxo dokonce mám jako pohrobka Brokerjetu, moc uživatelsky příjemné pro mě není, tak jen tak hibernuje, zatím ni nenaúčtovali poplatek za neaktivitu, ačkoli v ceníku ho mají..........

Fórum USA:  pln/czk

Ahoj, máte někdo na Forexu tento pár? Jedu přes LYNX a nejde mi to najít. Asi to není běžný měnový pár k tradingu, ale pro mě je to zajímavé, tak bych zkusil i nového brokera, pokud by někdo věděl. Díky.

MONETA MONEY BANK:  Matematický úkol :-)

Bromista-ty seš divnej milionář. Takoví lidi většinou miliony (stovky milionů) nezískají nebo neudrží a nemají čas a hlavně chuť planě plkat na fórech.................ale plkej, tady je to fuk, padouch nebo hrdina.
https://www.youtube.com/watch?v=NSNBE8KRcbQ

Koronavirus straší:  Ropa

Vysvětlení pravopisu ve slově nezíraly: Tvrdé Y , protože tu diskutujete, jak báby na návsi. Pozdrav těm, kdo se toho neúčastní. Čus.

Koronavirus straší:  Ropa

Já jsem naložen v ropě, především těžaři s divi. Ale počítám, že držet budu max. do léta, uvidíme, jak se to bude vyvíjet, držím se trendu.
No a vy tady s těma žabomyšíma válkama si aspoň kupte plnou nádrž benzínu, abyste po rozvolnění nezíraly na ceny začínající čtyřkou :-)

Fórum ostatní:  růžová zahrada

Jo, a abych nezapomněl - v noci se má spát, už jsme to zde kdysi probírali.

Fórum ostatní:  růžová zahrada

Wizarde, ale rok 2020 opravdu byl růžovou zahrádkou, pro mě ano, je to na vnímání každého individua............kdo si zvolí žíti v pekle, tomu se to plní. Překvapivě tomu mě naučilo krátké soužití s cikány (chytrými). Realitu si opravdu každý tvoří sám, jen to pochopit není asi samozřejmostí.

Fórum USA:  BTC

https://cryptosvet.cz/obchodovat-bitcoin-opce-binance-options/

Fórum USA:  Burza Hydra

Sircus: Že by se šlo protisknout do hajzlu? Tomu bych i věřil.
Krásný termín-protisknout se do hajzlu-to jsem ještě neslyšel, pokud jsi to vymyslel, dobrý výkon:-)

1 2

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXnahoru+0,161 296,3016:09:51
RMnahoru+0,60624,2416:11:46
DJIAnahoru+0,7134 159,0015:54:31
NASDAQnahoru+0,3414 795,9515:54:15
SP500stejne0,004 357,7321.09.21
DAXnahoru+0,8215 474,4115:54:34


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz