ČEZ: www.damorapullprime.wordpress.com/
www.damorapullprime.wordpress.com/
www.damorapullprime.wordpress.com/2026/06/25/trump-set-to-launch-america250/
www.damorapullprime.wordpress.com/2026/06/25/power-outages-hit-france-as-it-records/
| 25.6. 2026 0:53:30 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
1 238,00-5,00 (-0,40%) 16:48 24.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2026 21:28|conale|(60.28.217.xxx)
www.damorapullprime.wordpress.com/
www.damorapullprime.wordpress.com/2026/06/25/trump-set-to-launch-america250/
www.damorapullprime.wordpress.com/2026/06/25/power-outages-hit-france-as-it-records/
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2026 21:27|conale|(60.28.217.xxx)
social.neha.net.in/article/sukrayiojjjjjjjjjj
jsbin.com/zadiyeheka/edit?html,output
www.pastery.net/hsexfn/
onlinegdb.com/VuFWFtIq3
paste.centos.org/view/52dc69c8
notes.io/e24hs
etextpad.com/xvhyyjhixk
paiza.io/projects/TWQPEjk6SjFPOKJ_rFUTTQ
letterboxd.com/raxik19903/list/sukrayiojjjjjjjjjj/
plaza.rakuten.co.jp/triphlapwder/diary/202606250000/
id.carousell.com/p/sukrayiojjjjjjjjjj-1445783852/
www.tajikauto.com/en/vehicle_listings/ad-abarth-500-sughd-asht-31410
cinderella.pro/activity/20010/
commute4climate.com/kenya-to-charge-students-with-murder-over-deadly-school-fire
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2026 7:05|moje|(185.99.65.xxx)
V případě násilného ""výkupu"" akcií, není náhodou povinnost vykupovat za čisté obchodní jmění ?
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2026 19:46|tiborcr|(77.236.202.xxx)
2021,-
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2026 14:28|gladiator|(185.151.174.xxx)
tak schvalne kolik za kus....
reagovatzobrazit vlákno23.7. 2025 17:15|wit.cz|(78.80.80.xxx)
Je to tak, časový test se neptá na důvod prodeje/příjmu.
reagovatzobrazit vlákno23.7. 2025 15:33|cuervocuervo|(78.80.99.xxx)
Zdravim ve spolek.
Pokud by Babis prosadil odkupovani a posleze vyvlastneni akcii drobnych akcionaru, donutil by me proti me vuli zdanit zisk z prodeje pred danovym testem a zisk z prijmu nad 40 M i po danovem testu?
Rad si o svych danich rozhoduji sam, samozrejme v souladu se zakony. V pripade vytesneni drobnych akcionaru bych zrejme danit musrl i proti sve vuli.
Jajy je vas nazor? Je tu mezi vami ""daňař""?
Tomáš
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2025 11:25|mvesely|(185.252.88.xxx)
,,Dlouhodobý,,
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2025 9:24|mvesely|(185.252.88.xxx)
Tak jak,půjde čezík konečně pod ten litr?A co esterka nějak vzala jižní směr,Kolik vychází divi,chtějí vyplatit cca 64% ziku.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2025 10:17|kocan|(193.164.219.xxx)
Ano,chodjějí si do čezu jako do své kasičky,zákon si upravují jak potřebují. Proto taky čez jen držím a už do něj neinvestuju.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2025 10:09|mvesely|(185.252.88.xxx)
No budou potřebovat na letošní rok pomoct s deficitem za každou cenu a divi a zisk bude za 2024,po nich-tedy po volbách-pak potopa, no a myslím že i budoucí vlády budou potřebovat každou kačku tak si pro ni do ČEZu sáhnou.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2025 17:00|kocan|(193.164.219.xxx)
A nebude to těm dvěma fuk,když nebudou u zůčtování roku? To spíš jako aby si naklonili voliče pro sebe,když jim provedli ty levárny,jako WFT a dodanění jádra. Ale to asi už nezachrání.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2025 16:02|mvesely|(185.252.88.xxx)
Myslím že Stanjura s Fialou budou potřebovat každou kačku na zalepení schodku tak divi bude v maximální možné výši.Uvidíme jak akcionáři rozhodnou.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2025 14:10|gladiator|(185.151.174.xxx)
DUKOVANY BUDOUT STAT CCA 600 MILIARD TV KDO TO ZACVAKA.............TO JE PO DIVIDENDE.....
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2025 11:12|gladiator|(185.151.174.xxx)
CO BUDE VETSI ZLO PRO ČEZ FIALA NEBO BABIŠ.......
reagovatzobrazit vlákno13.2. 2025 12:16|kocan|(193.164.219.xxx)
Jak má růst,když ho Fiala soustavně vykrádá ,zákon si na to udělá. A za co má pak čez investovat? Nemyslím stavbu bloku EDU 2,ale řešení dosluhujících uhelek,popř stavbu moduláru. Divi v budoucnu bude malá,nebo taky žádná...
reagovatzobrazit vlákno12.2. 2025 16:07|gladiator|(185.151.174.xxx)
MUZE MI NEKDO RICT PROČ ZROVNA AKCIE ČEZU TAKHLE LETI DOLU--- TO PRODAVAJ ENERGII TRAMPOVI T.VOLE PILULKA JDE NAHORU PROTOZE JE VSUDE CHRIPKA KOMERCKA A ERSTE JDE NAHORU PROTOZE PROC JDE I KDYZ UROKOVE SAZB.JDDOU DOLU NEBO NAHORU A NEPLATI WINDFALL TAX UZ NECHAPU NIC-PM CIGARA ZA 10LET O 10000KČ NA AKCIII PROC... A ČEZ SE TAKHLE PRCA NA MISTE -MA MNOHO AKTIV A VSEHO..
reagovatzobrazit vlákno22.11. 2024 13:43|gladiator|(185.151.174.xxx)
TED BYCH CHTEL VIDET KSICHTY MANAZERU ČEZU CO VYSYPALI 25TISIC AKCII ZA 850 KČ V ZAŘI.....
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2024 11:11|jachym|(85.70.218.xxx)
Joesnoku, logiku můžeš očekávat všude jen ne na burze. O PRE se žádný politik neotřel, narozdíl o Čez téměř všichni od Paroubka počínaje a u této vlády to určitě neskončí
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2024 12:05|zany|(5.145.108.xxx)
Hold CEZ se dojí a dojí. Momentálně kvůli rozpočtu a financování Ukrajinců
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.