Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 31.7.2021 23:25
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse MONETA MONEY BANK

Poslední příspěvky

31.7. 2021 23:25:10BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
86,50

+0,80 (+0,93%)

16:36 30.7. 2021

 

Přidat nový příspěvek

1 2 33

MONETA MONEY BANK:  Tak ke komu se přidá?

Kellnerovi pohrobci, nebo Petrus?
""Akcionář Monety Pavel Tykač pokračuje v navyšování svého podílu prostřednictvím své společnosti Belviport, ke dni 13. 7. 2021 tak drží 3,09% podíl. Jedná se tak o navýšení o 0,16 % z podílu 2,93 %, na který Belviport navýšil svou účast ke 30. červnu 2021.""
-

(Akcionáři, plačte!!!... Motoinvest... Nezapomeneme.)

MONETA MONEY BANK:  Tučná divi neb 100-ka to jistí?

Netvrdím, že se to nemůže dostat na 100.Vidím tam dva kupce :Tykač a Pedrus?.
Tykač s PPF spolupracuje,jak předvedli tuhle tou komedií v O2.Podle mě scénář PPF se Spurným je živý a jde jen o přeskupení pozic,aby se to prohlasovalo.Ono tolik možností jak odrbat drobné akcionáře už v Čechách moc nebude a v cizině na PPF nejsou zvědaví.Drobní mají jen 39% a každý den se obchoduje milion akcií.
Taky nechtějí vyplašit minority a nevíme,jak se do toho zapojí ten milenec mladý Kellnerový? Pedrus je skrytý pod Raivkou a ještě něčím? Tam toho moc nepřibylo,nato,že chce jít přes 10% aby nebyl vyvlastněn za 80Kč, které nabídne PPF.

MONETA MONEY BANK:  Tučná divi neb 100-ka to jistí?

No hlavně že PPF s svým zlodějským projektem okradení ostatních (monetáků) skončila. Kocane i když Tykač jim pujde na ruku, tak PPF (i s jejich konfidentem Spurným s ovládnutím a ukradením včetně divi) se s projektem za 80Kč již může definitivně rozloučit...Tykač je byznysmen a uvažuje pragmaticky, takže možná to bude on, kdo odkoupí od PPF podíl a bude chtít ovládnout MMB?
Takže se naknec můžeme dostat i přes 100, neb každý chce vydělat co nejvíc...

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Naprosto trefné a jasné (PŘIDAT DO FRONTY
Pandemie nebo LEŽ? Byvala pracovnice Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje Eva Trávníčková.
a ještě jsi stačí poslechnout Tomáše Sokola -Sokol: Lidi se nemusí prokazovat testy a očkováním, vládní opatření byla nezákonná, možná i trestná, děkuji Jarda Sm

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Chybka: p.Tykač z 1,56% na 2,93%.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))


7.7.2021 14:35, BAAGECBA

Moneta Money Bank zveřejnila akcionářskou strukturu k 30. červnu. Belviport pokračuje v navyšování podílu.

PPF nic nepřikupuje,ti to chtěj dostat zadarmo-teda za ten svůj šunt získatmajoritu a ještě navrsh všechnu hotovost Monety.

Ale Belviport-to jsou spřízněnci Kellnerů. Jak prodali potřebná cca4% procenta O2 pro PPF ze dne na den,jo to je p.Tykač.
Takže za ty prachy skupuje Monetu z 1,56% na 2,64%.Takže tam jdou ty miliony kusů,třeba i dnes. teď po zveřejnění to vylítlo nahoru,asi soupeří s Pedrusem.
Nepochybuju,že budou hlasovat v souladu s PPF. A taky nebudou škodní,to by si kamarádi z byznysu neudělali,nepochybně jsou domluveni.Proto PPF jako pro sebe nic nekupuje a zůstává na svých. Neříká se tomu kartel? Jak se hezky domlouvaj,jak s minoritami zatočej.Jak v O2,

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Při rozumném ošéfování Petrusem PPF-ce nepomůže ani jakákoliv kolaborace pana Spurného.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

No spíše realista, doba Kellnera už skončila (možná to tušil a proto v tichosti odešel- nejen z první stovky nejbohatších). Podívej Kocane, i když tomu před minulou VH plno lidí nevěřilo(že PPF to má ošetřené, že když do něčeho šlo, tak si to posychrovalo, a tudíž nemá cenu se ani angažovat), přesto dost drobásků poslalo hlasy, a jak dopadla ta slavná lichvářská PPF..Myslím, že teď i kdyby PPF získala přes 50% (což by ji asi dnes nikdo za 80 nedal, spíše se vracejí ti co ji to dali), tak by stejně těch 75% na VH nemusela dostat. Stejně tak, kdyby se rozhodovalo o dobré divi, tak by se mohlo sejít více hlasů, než má PPF a její příznivci, neb každý chce peníze na dřevo co nejdříve (odhadl bych to tak že PPF by musela mít tak 42%, což nedá.Pokud CNB uvolní stavidla, Petrus vyvolá VH o diví a ošéfuje to u drobásků, tak PPF je v pytli i se svou majoritou (vydřiduch když chce moc, tak dostane velké kulové...)

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Tak trochu idealista ,ne? Na VH to budou chtít prohlasovat znovu,A taky pěkně vylučovacím způsobem.Takže když jim to projde,bude platit Moneta hotovost do PPF. Ti po ni jdou ,jak diví.Jedna z posledních šancí,jak nechat zaplatit někomu své firmy,aby byly vlastně jejich. Když si ty zákony tak napsali, jak se Kellner svého času pochlubil.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Ppkud je trochu Spurný soudný(i přes na slibované brebendy od PPF), tak by to měl zavčasu odpískat, neb místo aspirace na nejlepšího bankéře, tak když ne tepláky, tak jeho konec s velkou ostudou nejbl..jšího bankéře..
Malo času mu zbývá, v září když se uvolní stavidla diví, tak Moneta by si mohla dovolit vyplatit klidně cca 12Kč (+ možná také nějaké ažio, kdyby to Petrus navrhl, a na VH by to mohlo klidně projít, na to by asi všichni kromě PPF kývli) a zároveň by se mohla iniciovat výměna vedení, tak to by akcie vystřelily i nad 100

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Zatím v klidu stahujou,vidíme na 02 úzké pásmo-dnes 500tisíc. Moneta taky moc od 80nejde,tak co? pomalu budou přitvrzovat a stahovat,dneska skoro milionek. Jinak Spurný řekl,že do toho pujdou znovu.A asi budou pospíchat,než bude další finanční report,jak si Zonky a spol.vedou. Anebo to zveřejnit v pololetí nemusej? Nejsou na burze.
Naco kupovat firmy bez budoucnosti pro minority,viděli jsme to na Pegasu.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Jenže Kocane, také nikdo moc to už dnes po krachu PPF za 80 také nebude chtít prodávat, nyní už není situace co bylo, když kurzy bank a MMB byly daleko níže. PPF to prokoučovala, s tím se musí smířit (nebo sakra platit, což není její styl-nejlépe co nejvíce získat-nahrabat za cizí peníze), zvláště když se vytasila, co hodlá s O2 - vy.ebat s námi všemi drobáky v O2).PPF měla ten celý trik se Spurným provést o 2-3 měsíce dříve, měla to v kapse a ještě by ji mnozí drobáskové tleskali, jak se přiživili (ale to nikdo nic moc nevěděl). Teď už je to pro PPF pasé a když nebudou hloupí, tak by to měli odpískat, jelikož na to nemají(ujel jim rychlík) a již to nejde, aby vydělali majlant za cizí aktiva

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Píšu tam ""nebýt čachrů"", ale ty jsou,PPF již má CCA 35%,svýho Spurnýho,tak kam by vystřeloval? Divi v neznámu.Nikdo nechce dát moc navíc,než jistých 80,-

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

to si úplně nemyslím, jednak těch doporučení přes devadesát bylo už několik a za druhé kdyby to bylo tak jak řikáte, titul by prudce vystřelil, ale roste zvolna velmi zvolna pokud se nakonec při pátku ještě nepropadne já mám na část nastaven prodej cena se sem psát nesmí admin to pak maže.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Tam by dnes byla cena Monety, nebýt těch čachrů a manipulací PPF+p.Spurného.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/255331-moneta-money-bank-hsbc-zvysuje-cilovou-cenu-na-95-kc-s-doporucenim-buy

MONETA MONEY BANK:  Spurného do tepláků

Doufám, že jde o převýšení 10%. A taky doufám, že se začnou starat o Spurného a jeho sen, velkého manažera.

MONETA MONEY BANK:  Spurného do tepláků

PPF pokoj nedá,jde o to, buď získat akcie k porážce odpůrců na další VH, nebo bere Pedrus,aby vylepžil vyjednávací pozici, nebo taky mě napadlo,když požádal o převýšení 10%, vlastně zablokování vytěsnění.

MONETA MONEY BANK:  Spurného do tepláků

Nyní by měl kurz vystoupat min. k 90 Kč a snad by PPF již dalo pokoj.

MONETA MONEY BANK:  Spurného do tepláků

1,dnes bezmála 1,5mil akcií někdo koupil, že by se Peter Ad.snažil,když už si požádal o zvýšení balíku,nebo PPF navyšuje,aby příště měli víc hlasů?
2,Hledám jakousi paralelu s tím co udělali v O2. Sami řekli,že po spojení se šuntem se budou ""konsolidovat"" a pak v r. 2024 vyplácet solidní divi- no a to předtím stáhnou z burzy, známe to: Jsou všici stejní-jako Pegas:další továrny ,další linky a když to nese -tak nejdřív vytěsnění.

1 2 33

Graf Moneta Money Bank

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ?T24.cz