Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 12.5.2021 20:24
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ke článku: Koronavirus straší

Poslední příspěvky

Koronavirus straší

Nejen americké akciové trhy v druhé polovině ledna nevýrazně vystrašil koronavirus. Tento týden již akcie na Wall Street, ale také například v sousedním Německu, dosahují nových historických maxim. V zámoří výše trhům také dopomohly lépe vyznívající hospodářské výsledky od hlavních firem. Řada investorů si však pokládá otázku, kam až...celý text

Přidat nový příspěvek

1 2 46

Koronavirus straší:  KovidPas

“Přijde doba, kdy se zlo bude nazývat dobrem a dobro zlem.”

“Ke konci bude panovat absolutní nezákonnost, absolutní bezpráví a zločinnost.”

“Média, vláda - lžou úplně o všem.”

Martin Džuriš USA 7.5.21:
https://youtu.be/wGZR4ZOHShc
https://youtu.be/kTLxczg62GQ

Koronavirus straší:  Nasdaq

Hučí to jak v piliňákách

Koronavirus straší:  sója

Tak to je vcelku dobré. Mělo by tedy stačit vypisovat short put opce, trochu dál od stávající ceny, body za to jsou tam slušné, na srpen to dělá 20 bodů při striku 1430. Při ceně za srpnový kontrakt s expirací v červenci kolem 1528 nyní.

Koronavirus straší:  sója

dlouhodobe jsou fakt na dlouho, pokud jsou cary strme, dolu to hned jen tak nepujde, musi se to k nim dostat, tam se zas odrazi atd. https://ibb.co/b6h6Rdf

Koronavirus straší:  sója

Cipísku, našteluj tam sóju.

Koronavirus straší:  sója

Tak jsem sóju koupil zpět. Výpis /prodej/ jsem měl za 15,25 a koupi mám za 5. Bod je 50 USD. Doba držení od 2.5.2021 do 10.5.2021. Zisk 10,25 x 50 - poplatky asi 12 USD.

Teď budu hrát o druhý konec. Ten mám nyní v minusu 56 USD. Vypisoval jsem ho 22.4.2021, cena 10,50. Chci ho koupit zpět za 3,50. Strike je 1720. Tak uvidíme.

Koronavirus straší:  corn

S kukuřicí, držím na ní opce. Teď to moc lítá nahoru a dolu. Na kukuřici jsem zatím - 2400 USD, ale pozice nemám uzavřené, ale ty vyjdou, takže se mne to hodí do celkového - 50 USD, což je v pohodě, na pšenici budu + 1000 USD a na sóje asi 2000 USD. Teď čekám, kdy se mne koupí ty opce, už jim zbývá urazit jen kousek. Takže celou tuto sérii bych měl být v plusu pár tisíc USD. A pak uvidím, co zase kde vypíši.

U té sóje jsem vypisoval na 15,250 bodu za kontrakt, chci koupit zpět na 5 za kontrakt, do cíle zbývá 0,375 bodu. Strike mám na 1450. Takže daleko od současné ceny. Bod je za 50 USD. Vypisoval jsem 2.5.2021, dnes je 10.5.2021, za těch pár dnů to dalo ten rozdíl, čili asi 10 bodů, 500 USD na kontrakt. Což je slušný vývar ta těch pár dnů.

To jsem popsal jen jeden obchod, mám jich více. Dá se to sbírat, když to vypíšeš rozumně. Hlavně zítra myslím je zase WASDE, tak to bude lítat nahoru a dolů. Jakmile jsou nějaké zprávy, tak to dost může skočit. A to je někdy o hubu.

Koronavirus straší:  corn

DEERRICK: co jsi udělal s tou kukuřicí ... stačí chvilku nekoukat a je tam kde je ... kdo to sjel, tak tomu patří palec nahoře ...

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

tedy jako jsem zaznamenal, že na finvizu AT&T tvoří velký čtverec ale nechápal jsem jeho význam a ani nepátral jsem proč ... Sám vím, že na polovodiče jsou Intel, TSMC, AMD, NVIDIA, Texas Instruments a aj. ... a nechápal jsem, že se AT&T jich zbavilo, přitom tam to vzniklo poprvé ...

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

DEERRICK: já jsem nikde nepsal, že jsou v mínusu ... kdybych neměl blízko k tranzistorům, tak bych ani nevěděl, že existuje nějaké AT&T. Jako docela dlouho mě trvalo zjistit čím se to AT&T živý. Kdybych nesledoval naučné video jak funguje internet, tak bych to nevěděl dodnes ... -))). Úplně okrajová akcie pro mě ...

Tedˇ bych šel spíš do NKLA než do AT&T ...

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

Měď padá? To jsem nestačil dojet do zběrny,suším ji v kotelně asi 2 metráky.

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

> Ale tvrdit, že jsou v minusu, pravda není. Chápeš to, co ti píši?

ovšem já to nechápu, protože on o ztrátě nepsal, to jsem psal já

a ohledně 'důkazů', už jsem psal, kde jsem to vzal - a mimochodem, třeba na Yahoo a na Nasdaqu taky uvádí mínus

Koronavirus straší:  Nasdaq

Dnes se připisují divi,tak asi i trochu vybíraji.Powel se již zmiňoval o valuacích....tak si myslim,že se není čemu divit.

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

Koukej na měď. Kdybych nebyl plně naložený, tak jsem prodal short call opci při ceně 488, koukám na to celé dopoledne. A teď měď brutálně padá. Ono i zrniny jedou dolů. Bylo všechno moc našponované. Až se to zastaví, bude dobré koupit je zase na long.

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

Držíte ještě ten šort na zlatě? Tak teď si říkám,že asi na něj brzo dojde.Jaký máte názor?

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

Pomlouvat můžeš, mne to nevadí, vadí mne jen to, že nenapíšeš pravdu. O nic jiného nejde, pokud by to byla pravda, co jsi napsal, nemám s tím problém. Ale tvrdit, že jsou v minusu, pravda není. Chápeš to, co ti píši? Pak jsi v tomto případě dezinformátor. To je jako s muničním skladem. Udělali to Rusové, avšak důkazy dosud nikdo nepředložil. Tak sakra, kde to jsme?

Koronavirus straší:  Nasdaq

hnep po otevrení do něj šijou, to by mohlo být večer veselo

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

Jo, jasně jsem pomluvil AT&T a jaký ohlas jsem sklidil ... -). Ale jako, když v minulosti byla to TOP technologická firma, tak jako je celkem trapné jak na tom je dnes ... (A ještě k tomu takový vynález - tranzistor, ... myslím si, že má i na krku CCD a CCD je také všude bohužel ... -(.

Alphabet se snaží všude, v Africe staví infrastrukturu pro internet ... takže konkurence k AT&T jak něco ... V Africe je myslím více lidí než v USA ... -))). Jo, kdyby se tam Číňan nesnažil, tak by se US firmy nesnažili ...

Jen narážka, že AT&T se nijak nesnaží ... zdá se mi, že je to takový moloch již bez života (asi jako kyslík tady ... nikam již už nechce růst).

Já asi AT&T ne ... držím další mrtvolu - Komerční banka, ale pamatuji si, že když jsme tady řešili Monetu a KB, tak jste mi sem napsali úplně to samé o KB a Monetě ...

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

Firma AT&T ohlásila výsledky za Q1 2021 dne 22. dubna 2021. Společnost vygenerovala 43,9 miliard dolarů tržeb, to je o 2,7% více než  42,8 miliard dolarů v Q1 2020. Vyšší příjmy z mobilního segmentu a vyšší příjmy WarnerMedia části více než vynahradily pokles v části domácí video, mobilních připojení a poklesu v Latinské Americe.
Čistý příjem byl ve výši 7,5 miliardy dolarů nebo-li 1,04 dolarů na akcii. Upraveny zisk na akcii byl ve výši 0,86 dolarů, oproti 0,84 dolarů před rokem.

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

Tady máš poslední čtvrtletí. A ukaž mne tam tu ztrátu?

https://investors.att.com/~/media/Files/A/ATT-IR/financial-reports/quarterly-earnings/2021/Q121/ATT_1Q21_Earnings.pdf

1 2 46

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXnahoru+0,391 110,2616:15:28
RMnahoru+0,97563,8016:55:01
DJIAdolu-1,3733 800,3920:02:34
NASDAQdolu-2,2813 084,4420:02:32
SP500dolu-1,694 081,7620:02:35
DAXnahoru+0,2015 150,2217:35:30


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz