Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 24.9.2021 23:06
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ke článku: Koronavirus straší

Poslední příspěvky

Koronavirus straší

Nejen americké akciové trhy v druhé polovině ledna nevýrazně vystrašil koronavirus. Tento týden již akcie na Wall Street, ale také například v sousedním Německu, dosahují nových historických maxim. V zámoří výše trhům také dopomohly lépe vyznívající hospodářské výsledky od hlavních firem. Řada investorů si však pokládá otázku, kam až...celý text

Přidat nový příspěvek

1 2 63

Koronavirus straší:  USD

dolar řádí jak utrženej ze řetězu, že by bylo málo dolárů na trhu když je po nich takká poptávka?

Koronavirus straší:  EURUSD

Dnešní závěr lehce pod 1,1815 ?

Koronavirus straší:  EURUSD

Finální jamka pravého ramene?

http://wsmaster.sweb.cz/boerse/EURUSD-D1-2021-09-16_final_dip.jpg

Pravého ramene spodní/inverzní HnS...

Koronavirus straší:  Cina

Německý vládní dluhopisy taky nějak rychle klesaji...Us dluhopisy si drží rostoucí trend výnosů,ale pořád je ještě nízko.No dluhopisy asi nadělaji hodně škody.

Koronavirus straší:  Cina

Nejvetsiho cinskeho realitniho developera deli od bankrotu nejspis jen hodiny.tvrdi ze ne ale uz si najmul dva poradce v otazce bankrotu. Dluhopisy se prodavaji kolem 30 centu za dolar, bude zajimavy sledovat jak zareaguji investori v tomto odvetvi, podle mne to bude jako mor, kdyz muze padnout ten nejvetsi tak v tomto sektoru to asi zadna slava nebude.

Koronavirus straší:  Opakování matkou moudrosti

Po 4 měsících uzrál další Robejšek:

https://www.kupredudominulosti.cz/robejsek-petr-1d-budto-se-vzepreme-abychom-obhajili-svou-dustojnost-nebo-nam-hrozi-technodiktatura/

Zmiňuje 2 možná řešení. Je dobré vědět, že při obou většinová společnost zchudne. Při prvním si však dokáže zachovat svou důstojnost.

Délka pořadu 33:37 je milým znamením. Ukazuje na lídra jediné politické strany, která je schopna řešení č. 1 nabídnout...

Koronavirus straší:  EUR

http://wsmaster.sweb.cz/boerse/EURUSD-D1-2021-09-10_inverse_HnS.jpg

Koronavirus straší:  Dánsko - konec kovid aféry

Dánsko včera 10.9.2021 uvolnilo veškeré zbývající národní restrikce!
Tzn. dodrželo oznámení o tomto kroku z 27.8., kdy ministryně zdravotnictví prohlásila, že “virus již není kritickou hrozbou pro společnost”.

Omezení při vstupu do Dánska z některých zemí ve formě testu zůstává oficiálně v platnosti, nicméně praxe je taková, že např. za Oresundským mostem zeje testovací místo prázdnotou už minimálně dva měsíce.

Do fitka se dá bez omezení (kovidpasu, roušky) také již zhruba od července. V obchodech jakbysmet, již drahný čas bez dusítek.

Jsem zvědav, jestli vás o tom informují česká média...

Koronavirus straší:  indexy

Dneska je to samej projev,asi ty bankéře dost grilujou uvidíme po osmý hodině.

Koronavirus straší:  indexy

jdui vás varovat indexy maluji shodný svíce, jeden jako druhej takže se někam asi posunume, když už to nepřelejvají mezi nimi ale vše jde out

Koronavirus straší:  EUR

Všicni čekaji,že to půjde nahoru,ale ono se to zastavilo a spíš to vypadá,že to půjde dolu.

Koronavirus straší:  EUR

Tak asi snižuje nákup dluhopisů...

Koronavirus straší:  EUR

Podle dnešního chování zlata z ECB asi nic dobrýho nevypadne...

Koronavirus straší:  FB

tak nový profil Lubomíra Volného letos v pořadí třetí nevydržel ani jeden den

https://www.facebook.com/profile.php?id=100072445522498

Koronavirus straší:  východ v západ

https://www.volimcesko.cz/vliv-vychovy-na-miru-proockovanosti/

Koronavirus straší:  Již brzy i ve vašem městě

http://svobodnenoviny.eu/australie-vylouci-neockovane-lidi-ze-sve-ekonomiky/

kdyby nebyly volby tak už to tu máme taky, ale mají bobky nás škrtit moc natěsno , proto našlapují zlehka, bojí se o hlasy voličů.

Koronavirus straší:  Bratia Slováci

Tak slováci si to podělali sami, nejdřív lichváře a daňové podvodníka zvolili prezidentem, protože nechtěli Fica, pak to dejabali tou Sorošovic lehkou děvou( slováci ji říkají houfnice) , a korunu nasadili tím že pacienta rakouské psychiatrické léčebny zvolili premiérem protože krásně mluvil jak bude bojovat proti korupci. Výsledkem je že kdyby se volby konaly dnes, první Bude Směr Pelegrina a druhý Směr Fica. To je proč Sorošovic holka plivla slovákům do tváře že 600.000 podpisů v petici na předčasné volby nepřipustí, protože by to bylo protiústavní kdyby současní nemohli dokončit svoje volební období. Takže výsledek je jasný , Slovensko je v troskách.

Koronavirus straší:  EUR

Podle mého názoru je politika EK šílená,je dost možný,že ECB jim naznačí cestu snížením odkupů a kupovat evroský dluhopisy bez garance ECB je sebevražda,takže výprodej dluhopisů je docela možný,i když trend se může mýlit.Tak považuji posílení Eura za dost pravděpodobný.

Koronavirus straší:  Bratia Slováci

tak já jsem v minulosti volil 'pro' ... např. Piráty pro digitalizaci státu, otevřená data a obecně transparentnost a demokratické principy

bohužel zatímco lokálně jakž-takž fungují, na státní úrovni nezvládli prosadit nic kloudného - což jim samozřejmě nemůžu vyčítat, když ANO neodhlasuje nic, s čím nepřijde samo (v lepším případě tedy vykrade z cizích návrhů), to není důvod je nevolit znovu s tím, že se třeba někdy povede - ale hlavně se zvládli totálně zdiskreditovat

už minule jsem jim to nehodil, a teď si to podělali absolutně: když Bureš nasral komunisty že mu nechtěli odhlasovat nouzák, tak Piráti byli první kdo přispěchal, jakože by to teda podpořili (nemluvě o té slavné 'žádosti' hejtmanů _a_ primátora ...)

takže jo, tentokrát to bude 'proti' i u mě, proti establishmentu, kam se bohužel zařadili i ti, co měli potenciál ho trochu nabourat (a nedělám si iluze, že případné nové tváře časem také nezmění masku, ale pak je potřeba volit nové a nové, aby ta cesta do pekla byla co nejdelší, a ne rovnou skočit do kotle tomu největšímu oligarchovi)

Koronavirus straší:  NGAS

Také jsem to četl. Včera jsem udělal 2 krátké šorty , ale odraz od 5 je velmi slabý, tak jsem dnes zkusil tu dlouhodobou analýzu :-)
Pokud by dolar posílil, tak dolů jít můžeme.

1 2 63

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-0,021 307,2416:15:22
RMnahoru+0,18631,3416:30:35
DJIAnahoru+0,1034 798,0022:15:48
NASDAQdolu-0,0315 047,7022:00:02
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7215 531,7517:35:30


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz